Penka Yapı Hakkında

2001 yılında Erpen Plastik A.ş. de pazarlama personeli olarak başlayan sektör maceramız 22 mayıs 2018 de Penka Yapı Pvc Alüminyum Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. nin kurulmasıyla yılların vermiş olduğu bilgi, deneyim ve dinamik ekip ruhuyla  aynı heyecan ve tempoyla devam etmektedir.

Tüm çalışmalarımızda üzerinde durmamız gereken ilkeler;

– Müşteri memnuniyetini sağlamak,
– Sözleşme şartları ve ilgili mevcut yasal mevzuat ve standartlara uygun olarak iş takibi yapmak,
“Çevreye saygı” bilinciyle kaynakların en etkin şekilde kullanılması, çevrenin korunması ve kirliliğin önlenmesi  Çalışanların sağlığını korumak, güvenliğini sağlamak, fiziksel yaraları ve meslek hastalıklarını önlemek suretiyle iş yapmak

– Kalite, çevre, işçi sağlığı ve iş güvenliği konularında sürekli iyileştirme yapılması, – Kurumumuzun emek, tasarruf ve mali gücünü sürdürmek ve arttırmak.

Yukarıda belirtilen ilkelere uygun olarak, çalışanlarımıza ve toplumumuza eklenen değeri artırmayı, çevreyi yok etmemeyi, işçi sağlığı ve iş güvenliği ve sıfır kaza ve sıfır risk için gerekli çalışma koşullarını sağlamayı hedeflemektedir.

Bu ilkelerin tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmesi ve birlikte çalıştığımız tüm kurum ve kuruluşlarca tanınması bizim gurur kaynağımız olacaktır.

Üst düzey yönetim başta olmak üzere, belirlenen koşullara uygun olarak çalışmayı üstlenmekteyiz.

Siz Değerli müşterilerimize Üstün enerji verimliliği, yüksek kalite, çok yönlü renk seçimi, kolay bakım , uzun ömürlü, Son teknoloji Geri Dönüşüm standartlarına dayanan PVC üretim yöntemlerimizle ve kaynak tasarrufu ile sürdürülebilir bir Pvc ürünü sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

85% Complete
88% Complete
92% Complete